Hétfő este több színvonalas találkozót is rendeztek a Buzánszky Jenő Labdarúgó Egyetemi Kupában. Este nyolckor a Real Dudes játszott a Micimackó Mézesköcsögei ellen. A narancsmezes Dudes csak egy négygólós előnyre tett szert az első félidőben. Joggal lehet mondani a „csak”-ot, hiszen ugyan szépen járatták a labdát, rengeteget hibáztak a kapu előterében, ám nem szabad elvenni az érdemet pirosmezes ellenfelüktől sem, amely magabiztosan védekezett az egész mérkőzés során. A Real Dudes már 6-0-ra is vezetett a találkozón, azonban a végén a Micimackó a végén megszerezte megérdemelt becsületgólját, így lett 6-1 a vége.

Majdnem meglepetés született

Az Asztalon Villa Reserve egy győzelemmel és egy vereséggel indult neki a szezonnak, ám még egyik találkozóján sem volt tökéletes a csapat játéka. A Jótérzem FC egy újabb esély volt az AVR számára, hogy megmutassák játékosai, megérdemlik a feljutást. Az első félidőben vezetéshez is jutott a Villa, de nem maradt el a gyors válasz sem az ellenféltől: 1-1. Ez után az Asztalon elhúzott 4-1-re is, azonban ekkor több olyan helyzetet is elpuskázott a fehérmezes alakulat, amellyel akár bedarálhatta volna ellenfelét. Ezt kihasználva a Jótérzem elkezdett felzárkózni és a második játékrész elején egyenlített: 4-4. A végén a találkozó kiegyenlítettebb lett, de végül egy szép találattal 5-4-es vezetést szerzett az AVR, amely a végén remekül kivédekezte a Jótérzem veszélyes rohamait, így maradt az egygólós győzelem.