Kedd este a sok első osztályú mérkőzés mellett már a második liga is jobban beindult. Az AC Párna nagy keretváltozáson ment át, ám az egyik legveszélyesebb csapatnak számított az előző szezonban. Azonban ezúttal több hiányzót kellett nélkülözniük, amely meg is látszott az alakulat Csiszolatlan Rókák elleni játékán. A Rókák kihasználták ellenfelük gyenge védekezését és gyorsan ötgólos előnyt harcoltak ki maguknak. A Párna egy kapuscsere után elkezdett javulni, de ez még mindig nem volt elég, viszont még az első félidőben sikerült megszerezniük becsületgóljukat. Azonban a játékrész végén így is megmaradt az 5 találatos fór: 6-1. A fordulás után egyre jobban elment a játékkedve az AC Párna focistáinak, amely az eredményben is megmutatkozott, hiszen narancsmezes ellenfelük még háromszor megzörgették a hálót, így 9-1 lett a végeredmény.

A kapus estéje

A Partizán Beokád az előző szezonban a feljutás kapujában esett, ezt az idényt viszont egy 6-2-es vereséggel kezdte. Itt volt a lehetőség a javításra, de a Stroke City nem számított könnyű ellenfélnek. Az első félidőben egyik csapat sem tudott óriási fölényt kialakítani, hiszen nem volt olyan nagy átütőerő az offenzívákban. Nagyobb lehetőségekig a sötétmezes Stroke jutott, de a Partizán hálóőre kivédte az ellenfél minden veszélyes lövését. Ez a remek teljesítmény a fordulás után sem hagyott alább, hiszen a narancsmezesek kapusa továbbra is remekül állta a sarat. A Stroke City ezek után sokat hibázott középen és több labdát is eladott, amelyet végül a Beokád ki is használt: 2-0. Végül a Partizán játékosai ezen fellelkesülve egyre több veszélyes akciót vezettek a Stroke ellen, amelyből egyet értékesíteni is tudtak: 3-0. A végén pedig ismét egy eladott labdát kihasználva tudott eredményes lenni a narancssárga alakulat, így 4-0-s végeredménnyel behúzták idei első győzelmüket, amelyben óriási érdeme volt a kapusnak is.