Nyomtatási nézet - sorsolás
Bezárás | Nyomtatás

2018/19 Buzánszky Kupa Ősz

42. hét
DEAC Műfű 1
 2018.10.15. hétfő2018.10.16. kedd2018.10.17. szerda2018.10.18. csütörtök
20-21 órax
Labdavótspori-CsiszolatlanR
7-6(DIV2/C)
Gunners-Labdavótspori
0-3(DIV2/C)
x
21-22 óraxx
Fc Knicks-Samba
0-2(SUP/B)
x
DEAC Műfű 2
 2018.10.15. hétfő2018.10.16. kedd2018.10.17. szerda2018.10.18. csütörtök
20-21 órax
Csib. Kuty.-D-Mix
0-3(DIV3/H)
P'nathinaikosz-Jurista Force
1-2(DIV2/B)
x
21-22 órax
Werdel-MARVEL UNIVERSE
4-7(DIV2/D)
Kormányos Fc-SFCP
3-9(SUP/A)
x
DEAC Műfű 3
 2018.10.15. hétfő2018.10.16. kedd2018.10.17. szerda2018.10.18. csütörtök
20-21 órax
SFCAkadémia-TamaseeH
3-0(DIV3/E)
Werdel-Vietkong
8-8(DIV2/D)
x
21-22 órax
1800Hatszáz-Sinter FC
5-8(SUP/B)
A-MEN FC-SPURS
5-10(SUP/A)
x
DEAC Műfű 4
 2018.10.15. hétfő2018.10.16. kedd2018.10.17. szerda2018.10.18. csütörtök
20-21 órax
Brazzers FC-Etil
4-4(DIV3/C)
Redskins-AEK Józsa
1-3(DIV2/A)
x
21-22 órax
Redskins-Peaky fc
5-1(DIV2/A)
TamaseeH-VietNam FC
12-1(DIV3/E)
x
OEC II. KOLL. Műfű
 2018.10.15. hétfő2018.10.16. kedd2018.10.17. szerda2018.10.18. csütörtök
18-19 óraxxxx
20-21 óra
187SCHNAPP-SzeszSpanyol
2-4(DIV3/F)
xxx
21-22 óra
BOTA-Fc Knicks
3-0(SUP/B)
xxx
Matek
 2018.10.15. hétfő2018.10.16. kedd2018.10.17. szerda2018.10.18. csütörtök
18-19 óraxxxx
19-20 óra
ART-Semmi SE
10-2(DIV3/A)
x
Simba Fc-TÉT Egyesület
3-5(DIV3/D)
DE TESOK-SzeszSpanyol
6-1(DIV3/F)
20-21 óra
BARBÁROK-DE TESOK
2-6(DIV3/F)
Semmi SE-Tout puissant
3-0(DIV3/A)
EjaQLazio-YAMAKASI
1-5(DIV3/B)
BARBÁROK-machine gun kelly
1-6(DIV3/F)
21-22 óra
ARY-Brazzers FC
1-4(DIV3/C)
Edzőmeccs
(Lokomotív)
x
Iron Monkey-Tout puissant
3-0(DIV3/A)
Hotel Campus
 2018.10.15. hétfő2018.10.16. kedd2018.10.17. szerda2018.10.18. csütörtök
16-17 óraxxxx
17-18 óraxxxx
18-19 óraxxxx
19-20 óra
Danger-Simba Fc
3-2(DIV3/D)
x
Bronz TSE-Danger
0-3(DIV3/D)
Manayek -Wakanda FC
0-3(DIV3/E)
20-21 óra
Team Jumper-TÉT Egyesület
3-0(DIV3/D)
x
PILLARS-N'Golo
6-2(DIV3/H)
EjaQLazio-JIGSAW
1-10(DIV3/B)
21-22 óra
Katica csoport-Mayer München
2-4(DIV3/A)
xxx