Buzánszky Jenő Labdarúgó Egyetemi Kupa
Sorsolás
Bajnokság
Aktuális idény
Korábbi idények
Hírek
Minden hír
Fegyelmi ügyek
Beharangozók
Tudósítások
Előadások
Archívum
Hasznos linkek
GyIK
Történet
Bajnokaink
Szakmai partnerek
Fórum
Kapcsolat
UNION FC
Rövid csapatnév
UNION FC
Státusz
nevezve
Nevezés dátuma
2018-03-06
Csapatkapitány (helyettes)
my namme
Elérhetőségek
Az adatok megtekintéséhez azonosítás szükséges:
válaszd ki a csapatodat...
254 Attack (DIV3)
70s (DIV3)
7845Q (DIV3)
8 centi SE (DIV3)
A CÉG (DIV3)
A-MEN FC (SL)
Abadayat FC 2.0 (DIV3)
Albus Percival Wulfric Brian Dumbledore Sport Fellowship (DIV3)
All-stars (DIV3)
Alsó Tízezer (DIV2)
AlumniSzpartak (DIV3)
Astalon kanál (DIV3)
Aztec FC (DIV3)
Back doors FC (DIV3)
Ballers United (DIV3)
BEFU FC (DIV3)
Big Hitters (SL)
Big Man (DIV2)
BMC FOOTBALL (DIV3)
Boca Seniors (DIV3)
Bolyai FC (DIV3)
Bráner München (DIV3)
BRO FC (SL)
Csiszolatlan Rókák (DIV2)
Curva Unghere SE (DIV3)
Cyberpunk 2077 (DIV2)
D-Mix (DIV3)
Danger (DIV2)
Debko FC (DIV2)
Debrecen Saint Germain (SL)
Debreceni Asszonykórus (DIV3)
Debreceni Református Hittudományi Egyetem (DIV2)
delete (DIV3)
Deportivo Nyakonrúglak (DIV2)
DHRE Junior (DIV3)
Dinamo Vodka (DIV2)
Diplomattack (DIV3)
Diski Stars (DIV3)
DózsaCat (NL)
DRHE Ladies (NL)
DRS (SL)
Egypt (SL)
EjakuLazio (SL)
El Classico (DIV3)
Elastico FC (SL)
Electric Shock (DIV3)
Elites (DIV3)
EséjetekSE (DIV3)
Esélyetek SE (DIV3)
Exploited College Girls (DIV2)
Falcons (DIV3)
Favágók (DIV3)
Felrúglak LSL (SL)
Fókuszban Team (NL)
Freedom FC (DIV3)
GLG (DIV3)
Haladás (DIV3)
Hero FC (DIV3)
Hikaru Fc (DIV3)
Inter ZK (DIV3)
Jaffa Girls (NL)
Jaffa Jugend (DIV3)
Jaffa SE (SL)
Jégkorszak (SL)
Jégkorszak Akadémia (DIV3)
Kőfejek (DIV3)
Last Dance (DIV3)
Leverpool (DIV3)
Linkivill (DIV3)
Lion Empire FC (SL)
LOKÁLIS FC - YSA (SL)
Löki Girls (NL)
Löki SE (DIV3)
Néisé FC (DIV3)
Nekem8 (DIV3)
Ninjas (NL)
Nővelso SE (DIV3)
Nyiregyhazi Warriors (DIV2)
Outsiders FC (DIV3)
OverRated Fc (DIV3)
P'nathinaikosz (DIV2)
Pique Blinders FC (DIV3)
R.B. Gain Eagers (SL)
Simonyi Fiúk SzLK (DIV2)
Sinter FC Akadémia (DIV2)
Sinter FC Calcio (DIV3)
SOCCA Hungary - Sinter FC (SL)
Socca Hungary - Sinter Ladies FC (NL)
Sör (DIV3)
Sördögök (DIV2)
Sporting Libacomb (DIV3)
Sportszervező Sc (DIV3)
Step-Sissoko (DIV3)
Studs F.C (DIV2)
Szabolcsi Bicskások (DIV3)
Szemérem Ajax (DIV3)
Szeszfogyasztók FC (DIV3)
Szocska All-Stars (DIV3)
Szürke Abszint (SL)
Taktaközi HOHE SC (DIV3)
The Mighty Elephants (DIV3)
The originals (DIV3)
Toofan Shahr (DIV3)
Tottenham HotSperm (DIV3)
TwoGoals OneCup (DIV3)
Udvari Nektár Méhészet (DIV3)
vietnam (DIV2)
Watermelon FC (DIV2)
Werdel Szépen (DIV2)
Witatigris FC (DIV3)
Yamakashi (DIV2)
YNWA FC-Toma Remastered (DIV3)
Csapatjelszó:
Csapatjelszó:
Megadva
Megjegyzés
Halasztások száma
0
Engedélyezett halasztások száma
1.0
Játékra alkalmas időpontok
Hétfő
Kedd
Szerda
Csütörtök
16-17 óra
17-18 óra
18-19 óra
19-20 óra
20-21 óra
21-22 óra
22-23 óra
Leírás, csapatnévsor
NWOFOR CHIBUZOR UCHECHUKWU
nevezés rendben
Abdulkhaliq Mijinyawa
Nincs feltöltött fénylép
nevezés rendben
Mahmud Nurudeen Mustafa
nevezés rendben
Hamdan Albalushi
nevezés rendben
Anukam Churchill Onyewuch
nevezés rendben
Adigun Abdulrahman Oladipupo
nevezés rendben
OGBONNAYA MIRACLE
nevezés rendben
HAROLD DAEBUBE OBENE
nevezés rendben
TEBUMI DAVID TONGMAN
nevezés rendben
Saeid shabani
nevezés rendben
© 2013 www.buzanszkykupa.hu — Minden jog fenntartva