Buzánszky Jenő Labdarúgó Egyetemi Kupa
Sorsolás
Bajnokság
Aktuális idény
Korábbi idények
Hírek
Minden hír
Fegyelmi ügyek
Beharangozók
Tudósítások
Előadások
Archívum
Hasznos linkek
GyIK
Történet
Bajnokaink
Szakmai partnerek
Fórum
Kapcsolat
Botafogo
Rövid csapatnév
BOTA
Státusz
nevezve
Nevezés dátuma
2020-09-22
Csapatkapitány (helyettes)
Papp Bence
Elérhetőségek
Az adatok megtekintéséhez azonosítás szükséges:
válaszd ki a csapatodat...
254 Attack (DIV3)
70s (DIV3)
7845Q (DIV3)
8 centi SE (DIV3)
A CÉG (DIV3)
A-MEN FC (SL)
Abadayat FC 2.0 (DIV3)
Albus Percival Wulfric Brian Dumbledore Sport Fellowship (DIV3)
All-stars (DIV3)
Alsó Tízezer (DIV2)
AlumniSzpartak (DIV3)
Astalon kanál (DIV3)
Aztec FC (DIV3)
Back doors FC (DIV3)
Ballers United (DIV3)
BEFU FC (DIV3)
Big Hitters (SL)
Big Man (DIV2)
BMC FOOTBALL (DIV3)
Boca Seniors (DIV3)
Bolyai FC (DIV3)
Bráner München (DIV3)
BRO FC (SL)
Csiszolatlan Rókák (DIV2)
Curva Unghere SE (DIV3)
Cyberpunk 2077 (DIV2)
D-Mix (DIV3)
Danger (DIV2)
Debko FC (DIV2)
Debrecen Saint Germain (SL)
Debreceni Asszonykórus (DIV3)
Debreceni Református Hittudományi Egyetem (DIV2)
delete (DIV3)
Deportivo Nyakonrúglak (DIV2)
DHRE Junior (DIV3)
Dinamo Vodka (DIV2)
Diplomattack (DIV3)
Diski Stars (DIV3)
DózsaCat (NL)
DRHE Ladies (NL)
DRS (SL)
Egypt (SL)
EjakuLazio (SL)
El Classico (DIV3)
Elastico FC (SL)
Electric Shock (DIV3)
Elites (DIV3)
EséjetekSE (DIV3)
Esélyetek SE (DIV3)
Exploited College Girls (DIV2)
Falcons (DIV3)
Favágók (DIV3)
Felrúglak LSL (SL)
Fókuszban Team (NL)
Freedom FC (DIV3)
GLG (DIV3)
Haladás (DIV3)
Hero FC (DIV3)
Hikaru Fc (DIV3)
Inter ZK (DIV3)
Jaffa Girls (NL)
Jaffa Jugend (DIV3)
Jaffa SE (SL)
Jégkorszak (SL)
Jégkorszak Akadémia (DIV3)
Kőfejek (DIV3)
Last Dance (DIV3)
Leverpool (DIV3)
Linkivill (DIV3)
Lion Empire FC (SL)
LOKÁLIS FC - YSA (SL)
Löki Girls (NL)
Löki SE (DIV3)
Néisé FC (DIV3)
Nekem8 (DIV3)
Ninjas (NL)
Nővelso SE (DIV3)
Nyiregyhazi Warriors (DIV2)
Outsiders FC (DIV3)
OverRated Fc (DIV3)
P'nathinaikosz (DIV2)
Pique Blinders FC (DIV3)
R.B. Gain Eagers (SL)
Simonyi Fiúk SzLK (DIV2)
Sinter FC Akadémia (DIV2)
Sinter FC Calcio (DIV3)
SOCCA Hungary - Sinter FC (SL)
Socca Hungary - Sinter Ladies FC (NL)
Sör (DIV3)
Sördögök (DIV2)
Sporting Libacomb (DIV3)
Sportszervező Sc (DIV3)
Step-Sissoko (DIV3)
Studs F.C (DIV2)
Szabolcsi Bicskások (DIV3)
Szemérem Ajax (DIV3)
Szeszfogyasztók FC (DIV3)
Szocska All-Stars (DIV3)
Szürke Abszint (SL)
Taktaközi HOHE SC (DIV3)
The Mighty Elephants (DIV3)
The originals (DIV3)
Toofan Shahr (DIV3)
Tottenham HotSperm (DIV3)
TwoGoals OneCup (DIV3)
Udvari Nektár Méhészet (DIV3)
vietnam (DIV2)
Watermelon FC (DIV2)
Werdel Szépen (DIV2)
Witatigris FC (DIV3)
Yamakashi (DIV2)
YNWA FC-Toma Remastered (DIV3)
Csapatjelszó:
Csapatjelszó:
Megadva
Halasztások száma
0
Engedélyezett halasztások száma
1.5
Játékra alkalmas időpontok
Hétfő
Kedd
Szerda
Csütörtök
16-17 óra
17-18 óra
18-19 óra
19-20 óra
20-21 óra
21-22 óra
22-23 óra
PAPP BENCE
Nincs feltöltött fénylép
hiányzó adat
KORMOS ÁDÁM
Nincs feltöltött fénylép
hiányzó adat
SZABÓ TAMÁS
Nincs feltöltött fénylép
hiányzó adat
MOLNÁR MÁRTON
Nincs feltöltött fénylép
hiányzó adat
SZÓKE PÉTER
Nincs feltöltött fénylép
hiányzó adat
LÉVAI ÁDÁM
Nincs feltöltött fénylép
hiányzó adat
BENCZE DONÁT
Nincs feltöltött fénylép
hiányzó adat
Dudás Dávid
Nincs feltöltött fénylép
hiányzó adat
HADY LEHEL
Nincs feltöltött fénylép
hiányzó adat
BENCZE BOTOND
Nincs feltöltött fénylép
hiányzó adat
BALLA KRISTÓF
Nincs feltöltött fénylép
hiányzó adat
CSIRMAZ ZALÁN
Nincs feltöltött fénylép
hiányzó adat
© 2013 www.buzanszkykupa.hu — Minden jog fenntartva