Fórum - Játékospiac
| #3446 | Werdel Szépen játékoskeresés (Werdel Szépen) | 2020-09-20 10:43 |
| A DIV2-ben szereplő csapatunkba keresünk 3 fő megbízható és játszani tudó játékost az induláshoz. Jelentkezés az alábbi emailcímeken lehetséges: batigoal@freemail.hu vagy nyestekrisztian@gmail.com | ||
| #3442 | Neverton toborzó (Div 3) (Neverton 2k20) | 2020-02-25 14:21 |
| Csapatunkba keserünk néhány megbízható focistát,akik szívesen szerepelnének egy Div 3mas csapatban. Jelentkezni a következő email címen: atesz.antal@gmail.com | ||
| #3441 | DIV2 játékoskeresés (Werdel Szépen) | 2020-02-20 15:02 |
A közel 10 éves múltra visszatekintő Werdel Szépen (DIV2) csapatunkba keresünk néhány megbízható és játszani tudó játékost. Jelentkezéseket messengeren itt: https://www.facebook.com/krisztian.nyeste vagy e-mailein itt: nyestekrisztian@gmail.com várunk. | ||
| #3437 | DIV II-be keresünk játékosokat (Anonym) | 2019-09-20 07:04 |
| DIV II-es csapatunkba (Csiszolatlan Rókák) keresünk megbízható játékosokat. Csapatunk több, mint 10 éve játszik, ám sajnos most kissé megfogyatkoztunk és ránk fér a vérfrissítés :) Meccsek általában kedd este 21-22 óra magasságában. Ha érdekel a dolog, akkor: https://www.facebook.com/akos.munnich megtalálsz! | ||
| #3303 | Anonymus (Hulk City) | 2017-05-09 15:39 |
| Sziasztok! Ma 8tól játszanánk edzőmeccset a campuson. Ha érdekel valakit, szóljon! (div 3) | ||
| #3302 | Anonymus (PintérforPresident) | 2017-05-09 00:10 |
| írjatok 1 elérhetőséget, és akk a többit ott lezsírozzuk (Y) | ||
| #3301 | Anonymus (PintérforPresident) | 2017-05-08 02:59 |
| lehet róla szó xd | ||
| #3300 | Tóth András (Orgasm Donors) | 2017-05-07 17:41 |
| Sziasztok! Jövőhét szerdán 7-8 vagy 8-9ig valamelyik csapatnak nincs kedve velünk egy edzőmeccset játszani a Campus pályán? | ||
| #3299 | Pitbull.Se (Anonym) | 2017-05-05 19:36 |
sziasztok.
Most alakuló Bp-i kis és nagypályás csapatunkba keresünk játékosokat kortól függetlenül
Ammenyiben meglesz a kellő létszám szeretnénk kis illetve nagypályán is bajnokságban elindulni
illetve egy utánpótlás csapatot is inditani.
Ha kellően motivált vagy és szeretnél egy jó társaságban focizni akkor ne habozz jelentkezz.
Pitbull.SE@freemail.hu
| ||
| #3297 | Wolfs Futsal (Anonym) | 2017-04-30 15:10 |
| Wolfs Futsal kispályás csapata játékoskat keres minden posztra. Pályánk a városligeti müfüves pályán van(keletitöl nem messze)Budapesten elérhetőség:wolfsfutsall@gfreemail.hu | ||
| #3284 | Rácz Szabolcs( Meggyógyulsz.com) (Anonym) | 2017-03-22 16:09 |
| Sziasztok. 3 védő és 1 támadó játékost keresek a csapatunkba amely a városi bajnokság 6. osztályában indul az idén. Célunk a DOBOGÓ ! Ha olyan csapatban szeretnél játszani, ahol inkább biztatnak, és nem basztatnak és fontos Neked, hogy szervezett csapathoz kerülj, ahol nem kell idegeskedned mások sztárallürjei miatt, ahol ha jó az emberi hozzáállásod is, nemcsak focirtudások, akkor igazán megbecsülnek, és szereted a támadó, kombinatív, magasabb játékintelligenciára épülő, akkor NÁLUNK A HELYED :) Jelentkezni a 20/6696184-es számon, vagy a racz0611@freemail.hu email címen lehet. Üdv: Rácz Szabolcs, Csapatvezető | ||
| #3278 | Marci (Anonym) | 2017-03-13 14:39 |
| Sziasztok! Kapus keresne egy csapatot a tavaszi szezonra. Védtem már korábban többször is kupákon, remélem találok egy jó és jópofa csapatot! marchief007@hotmail.com | ||
| #3275 | Anonymus (Anonym) | 2017-03-07 16:29 |
| Sziasztok! DVKLSZ IV. osztályú kispályás csapata keres fiatal-tehetséges játékosokat az áprilistől októberig tartó tavaszi idényre. Érdeklődni a 20/476-3228-as telefonszámon vagy a subert.szabolcs@gmail.com e-mail címen lehet. | ||
| #3274 | KAPUST keresünk! [DIV3] (Atlético Nacional SA) | 2017-03-07 13:17 |
Sziasztok! Összeszokott, több éve együtt játszó csapatba keresünk kapust a tavaszi szezonra! (Div3-as szinten erősebb játékszintet képviselünk, erősebb kerettel, mint az előző években. A minimális cél a playoff elérése idén is. ) Kortól és egyéb körülményektől függetlenül várjuk a jelentkezésed e-mailben, vagy facebookon. Írjatok bátran! Elérhetőségeink: Veres István, Istvan-madrid@freemail.hu Orsó Ádám, adamorso@freemail.hu | ||
| #3273 | Kapust keresünk! (Anonym) | 2017-03-03 13:29 |
| A városi kispályás bajnokságban induló önköltséges csapatunkba tehetséges kapust keresünk. Érdeklődni emailben: barcelinho14@citromail.hu | ||
| #3272 | Kapust keresünk! (Csiszolatlan Rókák) | 2017-02-15 10:35 |
| Sziasztok! A tavaszi idényre fordulva lelkes, megbízható kapust keresünk DIV II-es csapatunkba. A csapatunk évek óta stabil indulóként van jelen a BJLEK küzdelmeiben 2008 óta. Biztos játéklehetőség és jópofa csapattársak mellett izgalmas mérkőzésekre számíthatsz :-) Kapcsolat: munnich88@msn.com https://www.facebook.com/akos.munnich Üdv, Ákos | ||
| #3201 | Kőbambi (Amúri Partizánok) | 2016-02-18 23:46 |
Régi-új Div3-as csapat keresi új szabolcsi Tévezét, hadházi Ronaldóját, illetve, ha a bérletét nem is, de az új Busquetsét igen! Ha úgy gondolod, hogy a tavaszi szezonban játszanál egy normális csapatban, jófej csapattársakkal, és még focizni is tudsz valamennyire, ez a csapatod! radgaben@citromail.hu | ||
| #3200 | Anonymus (Hulk City) | 2016-02-14 09:44 |
Üdv! Egy összeszokott div3-as csapat keres a tavaszi szezonra egy jól védő kapust! szegedipeter9@gmail.com | ||
| #3098 | Anonymus (Anonym) | 2015-09-14 11:07 |
| Szerintem október közepe előtt nem valószínű. | ||
| #3097 | Anonymus (Anonym) | 2015-09-11 10:50 |
| Üdv! Az idei szezon mikor kezdődik ? | ||
| #3096 | Richárd (Anonym) | 2015-09-04 16:49 |
| Sziasztok! Ha esetleg valaki úgy látja, hogy most ősztől szüksége lesz a csapatába KAPUS poszton játékosra, akkor írjon nyugodtan az alábbi címre, ugyanis csapatot keresek. E-mail: s.richard1422@gmail.com | ||
| #3095 | Anonymus (Anonym) | 2015-08-25 18:19 |
| Sziasztok! Az őszi szezonra keresnék egy olyan csapatot , ahol szívesen látnának egy támadó játékost! tomi07@citromail.hu | ||
| #3034 | Mr.Grey (Anonym) | 2015-03-24 00:54 |
Sziasztok! Egy fiatal egyetemista csapat keresi "jól" védő kapusát! Ha bármiféle részlet érdekel írj levelet a jelcinke@freemail.hu -ra | ||
| #3014 | Végh Ferenc (Red Cals) | 2015-02-28 10:41 |
Sziasztok, a Red Cals, jó támadósorral és középpályával redelkez DIV III -mas csapat KAPUST keres, amennyiben érdekelne a dolog keress facebookon https://www.facebook.com/ferenc.vegh.92 | ||
| #3013 | LexGyíkcsk (Lex Gyíkarcok) | 2015-02-23 10:35 |
| Sziasztok ! Kapus posztra keresnénk embert amennyiben érdekel valakit Div. III.-ban tevékenykedünk írjatok ! law.richtarcsik@gmail.com várjuk a jelentkezéseket. vagy a | ||
| #3012 | Proposition Joe (Anonym) | 2015-02-08 10:14 |
| Közgazdász hallgató KAPUS csapatot keres a tavaszi szezonra. Korábban játszottam megye2 és megye1-ben, kispályán is folyamatosan. Egy ideje abbahagytam, eléggé kijöttem a formából, de egy div3 csapatban még elférnék szerintem. E-mail címem: propositionjoe21@gmail.com | ||
| #2840 | Szabó Zoli (Anonym) | 2014-03-17 14:56 |
Üdvözlök mindenkit! DVKLSZ VII. osztályú kispályás csapata keres fiatal-tehetséges játékosokat. Tavaly megnyerve az osztályunkat és ezáltal feljutva a következő szintre szeretnénk erősíteni csapatunk állományát. Amennyiben érdeklődnél az alábbi emailon elérhető vagyok. sz.zolko@gmail.com vagy a 30/504-6799 | ||
| #2819 | Szabó Zoli (Anonym) | 2014-03-06 11:18 |
Üdvözlök mindenkit! DVKLSZ VII. osztályú kispályás csapata keres fiatal-tehetséges játékosokat. Tavaly megnyerve az osztályunkat és ezáltal feljutva a következő szintre szeretnénk erősíteni csapatunk állományát. Amennyiben érdeklődnél az alábbi emailon elérhető vagyok. sz.zolko@gmail.com vagy a 30/504-6799
| ||
| #2655 | Focimester (Anonym) | 2013-10-02 20:48 |
| Sziasztok! Div 1-et is megjárt, stabil szakmai és anyagi helyzettel és jövőképpel rendelkező div 2-es csapat egy klasszikus kapust keres!!! Érdeklődni a gergokomjati@gmail.com e-mail-címen lehet! | ||
| #2652 | Tish (Anonym) | 2013-09-29 23:51 |
| Nem szeretne egy DIV3-mas csapat játszani egy edzőmeccset szerdán este a Campuson???? Akit érdekel, ide írjon: davidattila18@freemail.hu | ||
| #2651 | Tomek (Anonym) | 2013-09-29 20:57 |
Ketten mennénk egy csapathoz. DVKLSZ-ben játszunk, skllbe nem vagyunk rosszak, csak játéklehetőség kell, mert játszani akarunk. Kapus poszton kívül mindenhova mennénk. Többi info: hardbaskov_nikolaj@hotmail.com Ui: Nagyon mennénk. | ||
