Buzánszky Jenő Labdarúgó Egyetemi Kupa
Sorsolás
Bajnokság
Aktuális idény
Korábbi idények
Hírek
Minden hír
Fegyelmi ügyek
Beharangozók
Tudósítások
Előadások
Archívum
Hasznos linkek
GyIK
Történet
Bajnokaink
Szakmai partnerek
Fórum
Kapcsolat
BEFU
Rövid csapatnév
BEFU
Státusz
nevezve
Nevezés dátuma
2018-03-11
Csapatkapitány (helyettes)
Novák János (Mándi László)
Elérhetőségek
Az adatok megtekintéséhez azonosítás szükséges:
válaszd ki a csapatodat...
254 Attack (DIV3)
70s (DIV3)
7845Q (DIV3)
8 centi SE (DIV3)
A CÉG (DIV3)
A-MEN FC (SL)
A-MEN FC (FUT/32)
Abadayat FC 2.0 (DIV3)
Albus Percival Wulfric Brian Dumbledore Sport Fellowship (DIV3)
All-stars (FUT/32)
All-stars (DIV3)
Alsó Tízezer (FUT/32)
Alsó Tízezer (DIV2)
AlumniSzpartak (DIV3)
APWBDSF - Dobby's Sock (FUT/32)
Astalon kanál (DIV3)
Aztec FC (DIV3)
Back doors FC (DIV3)
Ballers United (DIV3)
BEFU FC (DIV3)
Big Hitters (FUT/32)
Big Hitters (SL)
Big Man (DIV2)
BMC FOOTBALL (DIV3)
Boca Seniors (DIV3)
Bolyai FC (DIV3)
Botafogo (FUT/32)
Bráner München (DIV3)
Bráner München (FUT/32)
BRO FC (SL)
Csiszolatlan Rókák (DIV2)
Curva Unghere SE (DIV3)
Cyberpunk 2077 (DIV2)
D-Mix (DIV3)
Danger (FUT/32)
Danger (DIV2)
Debko FC (DIV2)
Debrecen Saint Germain (SL)
Debreceni Asszonykórus (DIV3)
Debreceni Református Hittudományi Egyetem (DIV2)
delete (DIV3)
Deportivo Nyakonrúglak (DIV2)
DHRE Junior (DIV3)
Dinamo Vodka (DIV2)
Dinamo Vodka (FUT/32)
Diplomattack (DIV3)
Diski Stars (DIV3)
DózsaCat (NL)
dragon team (FUT/32)
DRHE Ladies (NL)
DRS (SL)
DRS (FUT/32)
Eagles FC (FUT/32)
Egypt (SL)
EjakuLazio (SL)
El Classico (DIV3)
El Classico (FUT/32)
Elastico FC (SL)
Electric Shock (DIV3)
Elites (DIV3)
EséjetekSE (DIV3)
Esélyetek SE (DIV3)
Exploited College Girls (DIV2)
Falcons (DIV3)
Favágók (DIV3)
Felrúglak LSL (SL)
FK Zákárpáttyá (FUT/32)
Fókuszban Team (NL)
Freedom FC (DIV3)
Galácticos (FUT/32)
GLG (DIV3)
Haladás (DIV3)
Hero FC (DIV3)
Hikaru Fc (DIV3)
HoheSC (FUT/32)
Inter ZK (DIV3)
Invalid (FUT/32)
Jaffa Girls (NL)
Jaffa Jugend (DIV3)
Jaffa SE (SL)
Jégkorszak (SL)
Jégkorszak Akadémia (DIV3)
Kőfejek (DIV3)
Last Dance (DIV3)
Leverpool (FUT/32)
Leverpool (DIV3)
Linkivill (DIV3)
Lion Empire FC (FUT/32)
Lion Empire FC (SL)
LOKÁLIS FC - YSA (FUT/32)
LOKÁLIS FC - YSA (SL)
Löki Girls (NL)
Löki Girls (FUT/32)
Löki SE (DIV3)
Mechx (FUT/32)
Néisé FC (DIV3)
Nekem8 (DIV3)
Ninjas (NL)
Nővelso SE (DIV3)
Nővelso SE (FUT/32)
Nyiregyhazi Warriors (DIV2)
Outsiders FC (DIV3)
OverRated Fc (DIV3)
P'nathinaikosz (DIV2)
Pique Blinders FC (DIV3)
R.B. Gain Eagers (SL)
Random (FUT/32)
Simonyi Fiúk SzLK (DIV2)
Sinter FC Akadémia (DIV2)
Sinter FC Calcio (DIV3)
SOCCA Hungary - Sinter FC (SL)
Socca Hungary - Sinter Ladies FC (NL)
Socca Hungary - Sinter Ladies FC (FUT/32)
Socca Hungary Sinter FC (FUT/32)
Sör (DIV3)
Sördögök (DIV2)
Sporting Libacomb (DIV3)
Sportszervező Sc (FUT/32)
Sportszervező Sc (DIV3)
Step-Sissoko (FUT/32)
Step-Sissoko (DIV3)
Studs F.C (DIV2)
Szabolcsi Bicskások (DIV3)
Szemérem Ajax (DIV3)
Szeszfogyasztók FC (DIV3)
Szocska All-Stars (DIV3)
Szürke Abszint (SL)
Taktaközi HOHE SC (DIV3)
The Mighty Elephants (DIV3)
The originals (DIV3)
Toofan Shahr (DIV3)
Törvény és Taktika Egyesület (FUT/32)
Tottenham HotSperm (DIV3)
TwoGoals OneCup (DIV3)
Udvari Nektár Méhészet (DIV3)
vietnam (DIV2)
Vietnam (FUT/32)
Watermelon FC (DIV2)
Werdel Szépen (FUT/32)
Werdel Szépen (DIV2)
Witatigris FC (FUT/32)
Witatigris FC (DIV3)
Yamakashi (DIV2)
YNWA FC-Toma Remastered (DIV3)
Csapatjelszó:
Csapatjelszó:
Megadva
Halasztások száma
0
Engedélyezett halasztások száma
1.0
Játékra alkalmas időpontok
Hétfő
Kedd
Szerda
Csütörtök
16-17 óra
17-18 óra
18-19 óra
19-20 óra
20-21 óra
21-22 óra
22-23 óra
Novák János
nevezés rendben
Mándi László
nevezés rendben
Husza Dániel
nevezés rendben
Mihály Tamás
nevezés rendben
Balogh Tamás
nevezés rendben
Orosz Tóth Mihály
nevezés rendben
Gyarmati Ádám
nevezés rendben
Posta Gábor
nevezés rendben
Pércsi Dániel
nevezés rendben
Bolbás Máté
nevezés rendben
Gál László
nevezés rendben
Varga B. Ferenc
nevezés rendben
© 2013 www.buzanszkykupa.hu — Minden jog fenntartva