Buzánszky Jenő Labdarúgó Egyetemi Kupa
Sorsolás
Bajnokság
Aktuális idény
Korábbi idények
Hírek
Minden hír
Fegyelmi ügyek
Beharangozók
Tudósítások
Előadások
Archívum
Hasznos linkek
GyIK
Történet
Bajnokaink
Szakmai partnerek
Fórum
Kapcsolat
LEFC Europa
Rövid csapatnév
LEFC Europa
Státusz
nevezve
Nevezés dátuma
2022-09-22
Csapatkapitány (helyettes)
Ramez Alayoub
Elérhetőségek
Az adatok megtekintéséhez azonosítás szükséges:
válaszd ki a csapatodat...
254 Attack (DIV3)
70s (DIV3)
7845Q (DIV3)
8 centi SE (DIV3)
A CÉG (DIV3)
A-MEN FC (SL)
Abadayat FC 2.0 (DIV3)
Albus Percival Wulfric Brian Dumbledore Sport Fellowship (DIV3)
All-stars (DIV3)
Alsó Tízezer (DIV2)
AlumniSzpartak (DIV3)
Astalon kanál (DIV3)
Aztec FC (DIV3)
Back doors FC (DIV3)
Ballers United (DIV3)
BEFU FC (DIV3)
Big Hitters (SL)
Big Man (DIV2)
BMC FOOTBALL (DIV3)
Boca Seniors (DIV3)
Bolyai FC (DIV3)
Bráner München (DIV3)
BRO FC (SL)
Csiszolatlan Rókák (DIV2)
Curva Unghere SE (DIV3)
Cyberpunk 2077 (DIV2)
D-Mix (DIV3)
Danger (DIV2)
Debko FC (DIV2)
Debrecen Saint Germain (SL)
Debreceni Asszonykórus (DIV3)
Debreceni Református Hittudományi Egyetem (DIV2)
delete (DIV3)
Deportivo Nyakonrúglak (DIV2)
DHRE Junior (DIV3)
Dinamo Vodka (DIV2)
Diplomattack (DIV3)
Diski Stars (DIV3)
DózsaCat (NL)
DRHE Ladies (NL)
DRS (SL)
Egypt (SL)
EjakuLazio (SL)
El Classico (DIV3)
Elastico FC (SL)
Electric Shock (DIV3)
Elites (DIV3)
EséjetekSE (DIV3)
Esélyetek SE (DIV3)
Exploited College Girls (DIV2)
Falcons (DIV3)
Favágók (DIV3)
Felrúglak LSL (SL)
Fókuszban Team (NL)
Freedom FC (DIV3)
GLG (DIV3)
Haladás (DIV3)
Hero FC (DIV3)
Hikaru Fc (DIV3)
Inter ZK (DIV3)
Jaffa Girls (NL)
Jaffa Jugend (DIV3)
Jaffa SE (SL)
Jégkorszak (SL)
Jégkorszak Akadémia (DIV3)
Kőfejek (DIV3)
Last Dance (DIV3)
Leverpool (DIV3)
Linkivill (DIV3)
Lion Empire FC (SL)
LOKÁLIS FC - YSA (SL)
Löki Girls (NL)
Löki SE (DIV3)
Néisé FC (DIV3)
Nekem8 (DIV3)
Ninjas (NL)
Nővelso SE (DIV3)
Nyiregyhazi Warriors (DIV2)
Outsiders FC (DIV3)
OverRated Fc (DIV3)
P'nathinaikosz (DIV2)
Pique Blinders FC (DIV3)
R.B. Gain Eagers (SL)
Simonyi Fiúk SzLK (DIV2)
Sinter FC Akadémia (DIV2)
Sinter FC Calcio (DIV3)
SOCCA Hungary - Sinter FC (SL)
Socca Hungary - Sinter Ladies FC (NL)
Sör (DIV3)
Sördögök (DIV2)
Sporting Libacomb (DIV3)
Sportszervező Sc (DIV3)
Step-Sissoko (DIV3)
Studs F.C (DIV2)
Szabolcsi Bicskások (DIV3)
Szemérem Ajax (DIV3)
Szeszfogyasztók FC (DIV3)
Szocska All-Stars (DIV3)
Szürke Abszint (SL)
Taktaközi HOHE SC (DIV3)
The Mighty Elephants (DIV3)
The originals (DIV3)
Toofan Shahr (DIV3)
Tottenham HotSperm (DIV3)
TwoGoals OneCup (DIV3)
Udvari Nektár Méhészet (DIV3)
vietnam (DIV2)
Watermelon FC (DIV2)
Werdel Szépen (DIV2)
Witatigris FC (DIV3)
Yamakashi (DIV2)
YNWA FC-Toma Remastered (DIV3)
Csapatjelszó:
Csapatjelszó:
Megadva
Megjegyzés
Halasztások száma
0
Engedélyezett halasztások száma
1.0
Játékra alkalmas időpontok
Hétfő
Kedd
Szerda
Csütörtök
16-17 óra
17-18 óra
18-19 óra
19-20 óra
20-21 óra
21-22 óra
22-23 óra
Leírás, csapatnévsor
Ramez Alayoub
hiányzó adat
Hamza Alatawyi
hiányzó adat
Tammem Hamda
hiányzó adat
Sassi Malek
hiányzó adat
Thamer Ghilan
hiányzó adat
Munzer Alshakaa
hiányzó adat
Roman Andreevich
hiányzó adat
Dali Aloulou
hiányzó adat
Stefan Daniel
hiányzó adat
Mohamed Ouerghemi
hiányzó adat
Thamer Ghilan
Nincs feltöltött fénylép
hiányzó adat
Munzer Alshakaa
Nincs feltöltött fénylép
hiányzó adat
Roman Andreevich
Nincs feltöltött fénylép
hiányzó adat
Dali Aloulou
Nincs feltöltött fénylép
hiányzó adat
Stefan Daniel
Nincs feltöltött fénylép
hiányzó adat
© 2013 www.buzanszkykupa.hu — Minden jog fenntartva